Oficjalny portal: Zespół Placówek Oświatowych

Biuletyn Informacji Publicznej
Zespół Placówek Oświatowych
w Suchej

Menu główne

Przejdź do: Wersja kontrastowa
Przejdź do strony: Biuletyn Informacji Publicznej (www.gov.pl/bip)


Wyszukiwarka

Dyżur wakacyjny 2021


Powiększ tekst Zmniejsz tekst powrót Drukuj
  1. W roku szkolnym 2020/2021 dla dzieci przedszkolnych, z zachowaniem reżimu sanitarnego, dyżur wakacyjny będą pełnić przedszkola przede wszystkim miejskie. Po weryfikacji wszystkich złożonych wniosków, gmina będzie kwalifikować dzieci do poszczególnych przedszkoli.
  2. W związku z powyższym, proszę nie wypełniać miejsc i nie wskazywać przedszkola, do którego chcą Państwo dziecko zapisać.
  3. W pierwszej kolejności z przedszkola powinny skorzystać te dzieci, których rodzice pracują oboje i nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką w domu.
  4. Przedszkole dyżurujące pracuje w pełnym wymiarze godzin i przyjmuje wnioski NA POBYT CAŁODZIENNY DZIECKA.
   5. Wnioski o objęcie dziecka opieką w okresie wakacyjnym przyjmuje dyrektor przedszkola, do którego uczęszcza dziecko. Druki są do pobrania na stronie internetowej ZESPOŁU, do którego uczęszcza dziecko, w zakładce PRZEDSZKOLE - DYŻUR WAKACYJNY 2021
   6. Wniosek o objęcie dziecka opieką w okresie wakacyjnym należy złożyć osobiście w sekretariacie ZPO w Suchej w terminie od 24 maja do 2 czerwca 2021r. do godz. 13.00. Po wyznaczonym terminie, wnioski o przyjęcie dziecka na dyżur wakacyjny nie będą przyjmowane.
   7. Warunkiem objęcia dziecka opieką w okresie wakacyjnym jest dokonanie wpłaty za wyżywienie na konto przedszkola dyżurującego w pełnej wysokości odpowiednio do zadeklarowanego okresu uczęszczania dziecka: ➢ za lipiec do 25 czerwca, ➢ za sierpień do 23 lipca.

  Wysokość opłaty za świadczenia przedszkoli prowadzonych przez gminę w okresie wakacyjnym jest taka sama jak w pozostałych miesiącach, zgodna z §1 i § 2 Uchwały Nr XXIX/233/2016 Rady Miejskiej w Strzelcach Opolskich z dnia 28 grudnia 2016.

  Numery kont do pobrania w sekretariacie przedszkola, do którego uczęszcza dziecko.

  UWAGA! Prosimy rodziców o przemyślane i rozważne dokonywanie zapisów dziecka na dyżur wakacyjny, ponieważ na podstawie wykazu zgłoszonych dzieci dyrektorzy przedszkoli zobowiązani są do ustalenia planu pracy jednostki.

  Z poważaniem
  Teresa Furman
  Dyrektor ZPO w Suchej


  Pliki do pobrania:
Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Izabela Leś-Borkowska (2021-05-18 11:23:22)
Informację zmodyfikował(a): Izabela Leś-Borkowska (2021-05-18 11:32:48)
Liczba odwiedzin: 1165
Do góryBanery dolne

Galeria zdjęć

Stopka

Zamknij