Oficjalny portal: Zespół Placówek Oświatowych

Biuletyn Informacji Publicznej
Zespół Placówek Oświatowych
w Suchej

Menu główne

Przejdź do: Wersja kontrastowa
Przejdź do strony: Biuletyn Informacji Publicznej (www.gov.pl/bip)


Wyszukiwarka

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst powrót Drukuj
20 czerwiec 2024
Rozpoznawanie drzew, opisywanie ich wyglądu, porównywanie ekosystemu leśnego i parkowego, a na zakończenie wizyta w Urzędzie Miasta Strzelce Opolskie. Takie atrakcje czekały na uczniów klas I-III podczas wycieczki do Strzelec Opolskich w ramach projektu: "Las woła nas".

17 czerwiec 2024
Poniżej znajduje się formularz dla osób, które chcą się przyłączyć do naszej akcji i zgłoszą u nas odbiór wielkogabarytowych elektroodpadów. Chętnie po nie przyjedziemy!

14 czerwiec 2024
"Samorząd jest to właściwie praca organizowana po to,
aby jednakowo dobrze działo się wszystkim, którzy razem uczą się, działają...,
żeby jeden drugiego nie krzywdził, nie przeszkadzał, nie dokuczał...,
żeby świadczył przysługi, pomagał, opiekował się, pilnował porządku i praworządności...
to nie tylko praca, ale i walka... w obronie porządnych, dzielnych i słabych, przeciwko wrogom porządku i sprawiedliwości..."

                                                                                                                                                                            Janusz Korczak


14 czerwca 2024 r. w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego. Kandydaci ubiegający się o funkcję w samorządzie mieli okazję przedstawić swój program na wspólnym spotkaniu. Nie zabrakło chwytliwych postulatów: „korzystanie z telefonów podczas jednej przerwy” , „zarabianie pieniędzy”, „dzień bez jedynki”. Każdy z uczniów naszej szkoły mógł oddać głos na swojego kandydata. Nad całością wyborów czuwał opiekun samorządu - Pani Edyta Skrzypczyk. Na uczniach z klasy VI – Fabiana Kozioł, Daniela Golletz i Dominika Rangosza i opiekuna spoczywała odpowiedzialność za prawidłowy przebieg i zachowanie tajności głosowania.

13 czerwiec 2024
Pokazy strażackie, psy policyjne, sztuka taekwondo - między innymi takie atrakcje czekały na uczniów klas I-II podczas festynu profilaktycznego organizowanego przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych we współpracy ze strzelecką policją.

12 czerwiec 2024
Wybory do Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2024/2025 odbędą się 14 czerwca 2024 r.

12 czerwiec 2024
Uczniowie klas I-III w ramach projektu: "Las woła nas" uczestniczyli w wycieczce do Parku Krajobrazowego Góra Świętej Anny. Wyjazd pozwolił dzieciom na poszerzenie wiadomości o lesie, gatunkach drzew oraz upowszechnianie wiedzy z zakresu klimatu, ochrony środowiska i działalności ekologicznej. Uczniowie odwiedzili geopark, spacerowali leśnymi ścieżkami, podziwiali amfiteatr oraz poznali historię związaną z Pomnikiem Czynu Powstańczego.

12 czerwiec 2024
Poradnik dla rodziców i dzieci, jak bezpiecznie podróżować, korzystać z kąpielisk, ośrodków turystycznych i spędzać czas wolny.

7 czerwiec 2024
Udane występy przedszkolaków i uczniów, spektakl w wykonaniu nauczycieli, pyszności przygotowane przez rodziców oraz wiele innych atrakcji czekało na dzieci z Zespołu Placówek Oświatowych w Suchej podczas festynu rodzinnego.

7 czerwiec 2024

1 | 2
Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Teresa Furman (2020-12-16 09:45:26)
Informację zmodyfikował(a): Anna Gabor-Dimitrow (2024-06-20 21:36:07)
Liczba odwiedzin: 57091
Do góryBanery dolne

Galeria zdjęć

Stopka

Zamknij