Oficjalny portal: Zespół Placówek Oświatowych

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst powrót Drukuj
15 wrzesień 2022

13 wrzesień 2022
Laboratoria Przyszłości to Program skierowany do szkół podstawowych oraz ogólnokształcących szkół artystycznych. Jego celem jest budowanie kompetencji kreatywnych i technicznych wśród uczniów.

13 wrzesień 2022
Uczniowie klas I-III spotkali się z Policjantką, by omówić zasady bezpiecznego poruszania się w drodze do szkoły.

12 wrzesień 2022
W poniedziałek - 12 września nasza szkoła wzięła udział w 29. akcji Sprzątanie Świata – Polska, organizowanej przez Fundację „Nasza Ziemia” pod hasłem: „Wszystkie śmieci są nasze”. Celem akcji jest budowanie świadomości ekologicznej, nauka segregacji śmieci, kształtowanie nawyków ekologicznych oraz działanie na rzecz ochrony środowiska. Tego dnia uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami wyruszyli w teren w celu sprzątania. Wszyscy pracowali solidnie i z zapałem mając świadomość, że chcą dbać o swoją przyszłość, dbając o stan środowiska. Serdecznie dziękujemy Wszystkim uczestnikom, którzy wykazali chęć, by zadbać o otaczające nas środowisko.
{J.M.-K.]

11 wrzesień 2022

Просимо батьків /опікунів дітей , які користуються дистанційним навчанням в Україні , але проживають на території Гміни Стшельце- Опольське ,подати декларації згідно форми поданої нижче
Prosimy rodziców/ opiekunów dzieci, które korzystają ze zdalnej nauki w Ukrainie, a mieszkają na terenie Gminy Strzelce Opolskie, o złożenie oświadczenia według wzoru zamieszczonego poniżej.

4 wrzesień 2022

Miesiąc wrzesień, a szczególnie jego początek obfituje w ważne wydarzenia, rocznicę wybuchu II wojny światowej jak i początek roku szkolnego i powroty dzieci za mury szkoły. Mury, które w suskiej szkole podstawowej obchodzą swoją 50 rocznicę, generalnej przebudowy, oryginalnego budynku oddanego do użytku 15 listopada 1903 roku.

Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Teresa Furman (2020-12-16 09:45:26)
Informację zmodyfikował(a): Izabela Leś-Borkowska (2022-09-26 21:14:06)
Liczba odwiedzin: 17711
Do góryBanery dolne

Galeria zdjęć

Stopka

Zamknij