Oficjalny portal: Zespół Placówek Oświatowych

Biuletyn Informacji Publicznej
Zespół Placówek Oświatowych
w Suchej

Menu główne

Przejdź do: Wersja kontrastowa
Przejdź do strony: Biuletyn Informacji Publicznej (www.gov.pl/bip)


Wyszukiwarka

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst powrót Drukuj
12 czerwiec 2024
Poradnik dla rodziców i dzieci, jak bezpiecznie podróżować, korzystać z kąpielisk, ośrodków turystycznych i spędzać czas wolny.

7 czerwiec 2024
Udane występy przedszkolaków i uczniów, spektakl w wykonaniu nauczycieli, pyszności przygotowane przez rodziców oraz wiele innych atrakcji czekało na dzieci z Zespołu Placówek Oświatowych w Suchej podczas festynu rodzinnego.

7 czerwiec 2024

3 czerwiec 2024
Dzień Dziecka w Zespole Placówek Oświatowych w Suchej miał niezwykły charakter. Uroczystość rozpoczęła się od odśpiewania hymnu szkoły. Następnie przedstawiciele klas złożyli kwiaty pod pomnikiem Mikołaja Kopernika - patrona szkoły. Po oficjalnej części przyszedł czas na zabawę. Prezentację i quiz o Mikołaju Koperniku, zajęcia sportowe, plastyczne, seans filmowy oraz lody i pizza ufundowane przez Radę Rodziców. Tego dnia każde dziecko przeżyło niesamowitą przygodę. Za smaczne niespodzianki dziękujemy rodzicom, a dzieciom życzymy wiele zdrowia i uśmiechu na co dzień!

2 czerwiec 2024
Zakończyliśmy cykl zajęć w ramach „Strzeleckiego TUSU”. Podczas spotkań skupialiśmy się głównie na zagadnieniach związanych z emocjami, które towarzyszą nam w życiu codziennym, ćwiczyliśmy odmawianie i przyjmowanie odmowy oraz właściwe relacje, które powinny funkcjonować w grupie.

1 czerwiec 2024
Uczniowie oraz przedszkolaki Zespołu Placówek Oświatowych w Suchej uczestniczyli w barwnym korowodzie rozpoczynającym Dni Ziemi Strzeleckiej. W tym roku obchodzimy jubileusz 20-lecia przystąpienia Polski do Unii Europejskiej, w związku z czym każda placówka oświatowa przybrała barwy jednego z członkowskich krajów. Zespół Placówek Oświatowych w Suchej reprezentował Finlandię.

1 | 2 |
Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Teresa Furman (2020-12-16 09:45:26)
Informację zmodyfikował(a): Anna Gabor-Dimitrow (2024-07-10 23:00:17)
Liczba odwiedzin: 58986
Do góryBanery dolne

Galeria zdjęć

Stopka

Zamknij