Oficjalny portal: Zespół Placówek Oświatowych

Biuletyn Informacji Publicznej
Zespół Placówek Oświatowych
w Suchej

Menu główne

Przejdź do: Wersja kontrastowa
Przejdź do strony: Biuletyn Informacji Publicznej (www.gov.pl/bip)


Wyszukiwarka

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst powrót Drukuj

Światowy Dzień Wody w naszej szkole

23 marzec 2026
W dniu 23 marca cała społeczność szkolna ZPO w Suchej obchodziła Światowy Dzień Wody. Z tej okazji odbył się uroczysty apel, podczas którego uczniowie i uczennice klas 6 i 7 przypomnieli, jak ważną rolę odgrywa woda w życiu człowieka oraz dlaczego powinniśmy ją oszczędzać.


 
Podczas wydarzenia wszyscy uczniowie przyszli ubrani na niebiesko, tworząc symboliczne morze, które podkreślało znaczenie tego święta. W programie apelu znalazły się prezentacje, ciekawostki o wodzie oraz rozmowy o tym, jak każdy z nas może dbać o jej zasoby.
Jednym z najciekawszych punktów programu był quiz wiedzy o wodzie, w którym przedstawiciele klas I, II i III mogli sprawdzić swoją wiedzę. Zwycięzcy otrzymali nagrody — butelki wody, które miały dodatkowo przypominać o wartości tego bezcennego zasobu.

Światowy Dzień Wody był nie tylko okazją do wspólnej zabawy, lecz także ważną lekcją odpowiedzialności za środowisko. Wszyscy wynieśli z niego jedną myśl: Dbajmy o wodę — to nasz wspólny skarb.

[J.L.]


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Anna Gabor-Dimitrow (2026-03-26 08:03:48)
Liczba odwiedzin: 104333
Do góry



Banery dolne

Galeria zdjęć

Stopka

Zamknij