Oficjalny portal: Zespół Placówek Oświatowych

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst powrót Drukuj

Nietypowy Dzień Edukacji Narodowej

17 październik 2021
Szkoła to nie tylko nauka, ale również rozwijanie pasji.

Właśnie dlatego społeczność Zespołu Placówek Oświatowych w Suchej z okazji Dnia Edukacji Narodowej została zainspirowana tańcem towarzyskim. W sali gimnastycznej odbył się widowiskowy pokaz w wykonaniu Szkoły Tańca Linestudio. Trenerzy i ich podopieczni przybliżyli uczestnikom pokazu różne rodzaje tańca towarzyskiego. Julia, Ania, Zuzia, Adam i Miłosz w pięknych strojach i zjawiskowo zatańczyli quickstepa, walca, rumbę, jive’a, sambę i fokstrota. Wszyscy widzowie poczuli się jak na sali balowej.
Po emocjach tanecznych Samorząd Uczniowski zaprosił zebranych do nieba – tak nazwali miejsce swej edukacji. Nie mogło się stać inaczej, ponieważ w tym dniu nagrodzili wszystkich pracowników ZPO w Suchej mianem „Aniołów z naszej szkoły” i zaśpiewali piosenkę, która została przygotowana specjalnie na tę okazję. Niespodzianką dla wszystkich był film z życzeniami, które uczniowie zebrali od absolwentów i mieszkańców Suchej i Rozmierzy. Zwieńczeniem święta było obdarowanie wszystkich Aniołów babeczkami upieczonymi przez uczniów, które ozdobione były wizerunkami aniołów z twarzami pracowników szkoły.
Tegoroczny Dzień Edukacji Narodowej w ZPO w Suchej obchodzony jest w połączeniu z akcją Polskiej Akcji Humanitarnej „Zamiast kwiatka niosę pomoc”. Społeczność szkolna wspiera działania PAH już po raz drugi i serdecznie dziękuje wszystkim zaangażowanym w pomoc potrzebującym – akcja nadal trwa – można się do niej przyłączyć - https://pomagamy.pl/woda/16-4567


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Izabela Leś-Borkowska (2021-10-17 12:56:28)
Informację zmodyfikował(a): Izabela Leś-Borkowska (2021-10-17 22:52:34)
Liczba odwiedzin: 6695
Do góryBanery dolne

Galeria zdjęć

Stopka

Zamknij